Porozmawiajmy

Opowiedz mi o swoim biznesie.

Umów się ze mną na rozmowę. Wybierz swój dzień i godzinę w kalendarzu.

Na emaile odpowiadam zazwyczaj w ciągu 24h. Jeżeli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuje nad kolejną Prostą Stronką. Nie poddawaj się wtedy i spróbuj za chwilę jeszcze raz, lub poczekaj, aż oddzwonię.

Mam konto na Facebooku, możesz też tam do mnie napisać:

Socjale:

Tutaj znajdziesz kilka informacji kontaktowych

Napisz

dawid@prostastronka.net

Zadzwoń

+44 7721 911 962

Zasady współpracy

Tutaj chciałbym krótko opisać jak wygląda współpraca ze mną.

  1. Wszystko zaczyna się od pierwszego emaila lub rozmowy telefonicznej. Ustalamy czym się zajmujesz, jaki jest profil Twojej działalności. Kilka potrzebnych informacji do wyceny Prostej Stronki.

  2. Następnie wysyłam email z 4 zasadami współpracy. Jeżeli się z nimi zgodzisz, przechodzimy do dalszego punktu.

  3. Tworzę dla Ciebie folder na dysku Google. Tam będzie przygotowany brief z kilkoma pytaniamy, na które trzeba udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Ten dysk przygotowany też jest na wszystkie dodatkowe materiały takie jak np. zdjęcia.

  4. Na dysku będzie też faktura do opłacenia. Przy Prostej Stronce typu Silver pobieram opłatę z góry. Przy większych projektach 50% zaliczki.

  5. Po wpłacie pieniędzy na konto zabieram się do pracy. Tworzę wstępny projekt (strona główna) i przedstwiam go do oceny . W tym momencie można jeszcze coś zmienić w danym projekcie.

  6. Po wprowadzniu ewentualnych poprawek, kończę dany projekt. Zajmuje to zazwyczaj 7 dni roboczych. Jeżeli coś się zmieni poinformuje o tym. Po skończeniu dla Ciebie Prostej Stronki czekam 7 dni na wpłatę drugiej połowy pieniędzy.

  7. Wszystkie Proste Stronki tworzę na hostingu SeoHost. I ten polecam. Jest wliczony w cenę przez pierwsze 12 miesięcy. Możesz wybrać swój hosting i tam zbuduję Twoją Prostą Stronkę, ale cena się nie zmienia.

Pokój Vipów